Донецкие студенты поддерживают львовский Евромайдан

Донецк поддерживает Львов

Фото: соц.сети

 

«Сподіваємося, весь Львів почує ці слова, коли ви їх зачитаєте на львівському євромайдані!.. Ми, прогресивна громада міста і просто небайдужі громадяни, у цей непростий час звертаємося до вас, бо ми хочемо, щоб ви знали правду про Донецьк… Ми хочемо сказати вам, що Донецьк, як і вся Велика Україна, хоче бути частиною цивілізованого європейського світу. Ми хочемо сказати вам, що мешканці Донецька бажають миру і добробуту кожній українській сім’ї.

Донецьк, як і вся Україна, з оптимізмом дивився у майбутнє, з нетерпінням чекав на саміт у Вільнюсі, де мала вирішитися доля 46-мільйонної нації. Проте нещодавні події виявилися справжнім ударом в серце України. Влада, яка проголошувала себе “великим євроінтегратором”, нарешті показала своє справжнє обличчя. Злочинний режим Януковича-Азарова, переслідуючи свої вузькі інтереси та відпрацьовуючи московські гроші, призупинив процес підписання угоди про Асоціаціє з ЄС.

Кожного дня ми збираємося на свій євромайдан, бо ми хочемо, щоб влада нас почула. Шановні львів’яни! Ми зараз знаходимось за сотні кілометрів один від одного, але думками ми разом і наші серця б’ються в унісон!

Ми хочемо вам сказати, що Донецьк вже втомився від окупаційної адміністрації, яку уособлює нинішня партія влади. Будь-яку акцію протесту вони одразу оголошують “хрестовим походом проти Донбасу”. Ми хочемо вас запевнити, що Донецьк завжди буде частиною Великої України, а не частиною “рускава міра” або Малоросією.

Сьогодні наші вороги вкотре намагаються нас розділити. Але нехай кожен українець, від Львова до Донецька, почує, що він не наодинці. В єднанні наша сила! Всією Україною ми і надалі будемо вимагати від нашої так званої влади хоч якось себе реабілітувати в очах прогресивної громадськості усього світу і підписати доленосну угоду у Вільнюсі. Адже європейський вибір – це запорука нашого світлого майбутнього!», – переконані автори звернення.

Брати львів’яни! Тримайтеся! Ми усією душею вболіваємо за вас і щиро бажаємо вам успіхів в боротьбі. Ми з вами! Разом – і до кінця! Щоб там не казали наші вороги, але ви повинні пам’ятати – Донецьк вас любить!»

 

 

Обращение было опубликовано в социальной сети ВКонтактеПосты по теме

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


девять − 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.

Наверх